(+420) 568 420 729

O nás

Historie firmy K-STAV TŘEBÍČ, s.r.o.

Firma K-STAV TŘEBÍČ, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, která vznikla 14.2.2008 se zaměřením na provádění zemědělských, bytových a občanských staveb a budování inženýrských sítí. K-STAV TŘEBÍČ, s.r.o. patří do Skupiny podniků AGRO 2000.

{popis}

Pro koho stavíme ?

Mezi naše spokojené zákazníky patří jak firmy zabývající se zemědělskou výrobou, tak firmy výrobní i obchodní. Dále firmy, kterým pomáháme s realizací projektů pro jejich klientelu a v neposlední řadě i soukromé osoby.

Stavební realizace zajišťujeme komplexně - od projektu, přes stavební povolení, samotnou realizaci stavby až po kolaudaci.

Společnost disponuje kvalitním technickýcm vybavením a profesionálním týmem pracovníků včetně autorizovaných inženýrů a techniků.

Garantuje kvalitní vybavení, profesionální řízení staveb, dodržování termínů realizace a záruky za zhotovené dílo.

Na co klademe důraz ?

  • finální spokojenost zákazníka je na 1.místě
  • kvalitně provedené práce
  • použití kvalitních materiálů
  • dodržení technologických předpisů

 

Od 22. srpna 2008 je K-STAV TŘEBÍČ, s.r.o. držitelem certifikátů systému jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001 a systému environmentálních vlivů dle normy ČSN EN ISO 14001:2005.

Z technického vybavení disponujeme:

  • Vlastní zemnící technikou - bagry a nákladní vozidla (pro provádění zemních prací a pro navážení stavebního materiálu).
  • Vlastním systémovým bedněním (DOKA) - máme pracovníky se zkušeností s monolitickými konstrukcemi a s ním spojeným vybavením (ponorné, vysokofrekvenční a příložné vybrátory).
  • Základním technickým vybavením pro realizaci staveb - stavební buňky, lešení, stavební výtahy, hutnící technika - ježkové vibrační vály, hutnící a vibrační pěchy, ruční nářadí, řezačky, leštičky